[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [OverwatchFan]:Healer pls. HEALER!
[BrawlPlayer]:Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to!
[System]:Vítejte ve SkillZone. GL & HF! [Skiller ;)]:Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.
[BarBot]:Espresso, latté, cappuccino. Gamer fuel.
[Skiller ;)]:Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one. [TechBot]:RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[Skiller ;)]:Novej update CSka je venku.
[PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming. [System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[DotaPlayer]:Mid or feed.
[TechBot]:NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty. [RocketLeague]:What a save! What a save! What a save!
[TechBot]:Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[Anon]:Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go. [Skiller ;)]:Kdo dal clutch, tomu gratulujeme.
[Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[ValorantMain]:Jett diff. [Anon]:Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[Anon]:Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů. [System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Anon]:Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny.
[StrategyNerd]:Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go. [NováčekPetr]:Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[JindraTopFragger]:Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[Anon]:Crosshair placement i v tramvaji. [Bender]:Ten 380Hz monitor je cheat.
[Anon]:Ten monitor je hezčí než moje budoucnost.
[Anon]:Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu. [ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[OverwatchFan]:Healer pls. HEALER!
[BrawlPlayer]:Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to! [System]:Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[Skiller ;)]:Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.
[BarBot]:Espresso, latté, cappuccino. Gamer fuel. [Skiller ;)]:Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one.
[TechBot]:RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[Skiller ;)]:Novej update CSka je venku. [PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[DotaPlayer]:Mid or feed. [TechBot]:NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty.
[RocketLeague]:What a save! What a save! What a save!
[TechBot]:Dual monitor setup na VIP. Multitasking god. [Anon]:Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go.
[Skiller ;)]:Kdo dal clutch, tomu gratulujeme.
[Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level. [ValorantMain]:Jett diff.
[Anon]:Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy. [Anon]:Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů.
[System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Anon]:Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny. [StrategyNerd]:Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go.
[NováčekPetr]:Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[JindraTopFragger]:Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?! [Anon]:Crosshair placement i v tramvaji.
[Bender]:Ten 380Hz monitor je cheat.
[Anon]:Ten monitor je hezčí než moje budoucnost. [Anon]:Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[OverwatchFan]:Healer pls. HEALER! [BrawlPlayer]:Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to!
[System]:Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[Skiller ;)]:Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla. [BarBot]:Espresso, latté, cappuccino. Gamer fuel.
[Skiller ;)]:Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one.
[TechBot]:RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters. [Skiller ;)]:Novej update CSka je venku.
[PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt. [DotaPlayer]:Mid or feed.
[TechBot]:NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty.
[RocketLeague]:What a save! What a save! What a save! [TechBot]:Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[Anon]:Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go.
[Skiller ;)]:Kdo dal clutch, tomu gratulujeme. [Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[ValorantMain]:Jett diff.
[Anon]:Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip. [Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[Anon]:Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů.
[System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc. [Anon]:Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny.
[StrategyNerd]:Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go.
[NováčekPetr]:Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej. [JindraTopFragger]:Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[Anon]:Crosshair placement i v tramvaji.
[Bender]:Ten 380Hz monitor je cheat. [Anon]:Ten monitor je hezčí než moje budoucnost.
[Anon]:Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.