Domů » Články » Herní novinky » Pozvánka na oficiální československý turnaj SOULCALIBUR VI!

Pozvánka na oficiální československý turnaj SOULCALIBUR VI!(1 minuta čtení)

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci s Czech Arcade srdečně zve všechny fanoušky bojových her a série Soulcalibur na oficiální československý turnaj SOULCALIBUR VI. Jedná se o největší turnaj v historii celé série v tomto regionu, který se odehraje už 10. listopadu, a to v Praze…

Turnaj SOULCALIBUR VI proběhne již 10. 11. 2018 v Praze. Přihlásit se do turnaje může každý hráč starší 16 let s trvalým bydlištěm na území České republiky nebo Slovenska. Hrát se bude na platformě PlayStation 4 a registrace do turnaje je možná nejpozději do 9. 11. 2018. Registrační formulář a další důležité informace včetně pravidel a harmonogramu akce naleznete na oficiálních stránkách turnaje!

Na hráče samozřejmě budou čekat nejrůznější herní předměty a tři nejlepší se mohou těšit na hodnotné ceny včetně prize money:

  • 1 místo: 3 000 Kč, exkluzivní metalická figurka Sophitia ze sběratelské edice, herní krabička s podpisem producenta hry, steelbook, hrací karty s herními motivy
  • 2. místo: 2 000 Kč, figurka Sophitia ze sběratelské edice, steelbook, plechová destička, hrací karty s herními motivy
  • 3. místo: 1 000 Kč, figurka Sophitia ze sběratelské edice, steelbook, plechová destička, hrací karty s herními motivy

Hráči si ovšem mohou vybrat pouze základní postavy, takže vlastní výtvory, o kterých jsme psali minulý týden, raději nechte doma!

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X