Domů » Články » Práce na The Elder Scrolls: Legends končí

Práce na The Elder Scrolls: Legends končí(1 minuta čtení)

Karetní hra od Bethesdy ze světa Elder Scrolls ukončuje veškerou práci na dalším obsahu. Vše oficiálně oznámil komunitní manažer společnosti na oficiálním Bethesda redditu.

Christian van Hoose uvedl, že toto rozhodnutí bylo učiněno na základě několika důvodů. Veškerý vývoj či vydání nových rozšíření se tak pozastavují na dobu neurčitou. V budoucnu se v tom případě mohou k další práci na hře vrátit. Pokud však čekáte na plánovanou dubnovou expanzi, musíte potlačit slzy. Co se týče stávajícího obsahu, není třeba věšet hlavu. Jak onlinové, tak singleplayer herní módy budou stále k dispozici, a dokonce vás bude hra stále odměňovat měsíčními odměnami a občasnými eventy. Taktéž, jako kompenzaci, obdrží hráči po přihlášení balíček karet “The Tamriel Collection” zdarma.

Minulý rok Bethesda hru odebrala původnímu vývojářskému studiu Dire Wolf Digital a předala vedení společnosti Sparkypants Studios se slovy, že hra zdaleka nedosahuje svého potenciálu. Kam se tento potenciál během posledního roku poděl a co za ukončením podpory hry doopravdy stojí, se asi nikdy nedozvíme.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X