Chceš být součástí herní branže? Přidej se do SkillZone týmu!

Práce v gamingu je pro mnohé pařany splněným snem. Pokud jste z toho snílkovského stavu ještě nevyrostli, nyní máte skvělou příležitost vplout do herního rybníčku – hledáme totiž posily do našeho SkillZone týmu! Míst je u nás více než dost – jak v herním klubu, tak na eventech, redakční židli i v koutku pro streamery, grafiky a programátory.

Baví vás psát?

Nyní nabízíme i flek v redakci pro lidi, kterým není cizí gaming nebo cokoliv co se okolo gamingu točí. Pokud rádi sledujete dění na poli gamingu nebo například i e-sportu, rádi vás přivítáme v kolektivu redakční crew. Hledáme nadšené novinkáře, recenzenty i občasné redaktory. Máme redaktory kteří jsou sběratelé figurek, čtenáři herních knížek a sami přišli s nápadem o podobných tématech psát. Pokud máte také nějaké témata o kterých psát, ale nevidíte je u nás na webu, nevadí. Nebojíme se zkoušet jakýkoliv obsah, který naše redaktory naplňuje tak, aby je psaní bavilo. Na herních akcích, českých i zahraničních, se objevujeme více než často, a sami si nějakou tu akci i uspořádáme – řadu materiálů byste tam měli hned z první ruky.

Nejde zatím o práci na plný úvazek, ale o placenou brigádu v herní branži. Pokud máte zájem psát na SkillZone.cz, pošlete nám průvodní motivační dopis na redakce@skillzone.cz. Ideálně připojte i nějaké své reference a o čem by vás bavilo psát.

Dobrovolníci a brigádníci

Ještě se necítíte na fulltime job? Můžete nám pomáhat na akcích a streamech! Dobrovolníků není nikdy dost a pro mnohé to může být zajímavá startovní pozice, jak se dostat do centra dění naší české herní scény. Jezdíme na ryze herní výstavy, e-sportové turnaje, fantasy festivaly i youtuberské akce, příležitostí je tudíž více než dost.

Ti, kteří se nám osvědčí, budeme oslovovat přednostně na gamingové brigády a další aktivity pod vlajkou SkillZone. Nejlepší spolupracovníky pak rádi přivítáme do core týmu. Pokyny jsou stejně jako u položky výše – napište nám na dobrovolnici@skillzone.cz a připojte i motivační dopis.

Ano, i tuto akcičku jsme měli na starost. Pomocníci se mohli zavěsit společně se zbytkem týmu na jeřábu. 🙂

Práce na plný úvazek – Aktuálně 1 volné místo

Aktuálně sháníme poctivce do SkillZone v Praze na Žižkově, který by se staral o bezproblémový chod herního klubu a baru s občerstvením. To vše uvnitř do červena laděné herny s nadupanými SkillZone kompy které se nově i prodávají na czc.cz.

Pozice je vhodná pro absolventy – nejde o brigádu. Technicky zdatnější mají hned do začátku plusové body. Pokud máte zájem pracovat v našem pařanském doupěti, pošlete CV i motivační dopis na prace@skillzone.cz.

Nezapomeňte dodat, co všechno umíte a jakým způsobem můžete být přínosem pro SkillZone. I obsluha v herním klubu se samozřejmě může zapojit do dalších aktivit a projektů, od streamů po eventy a redakční záležitosti. 

I strejda Sam vás chce ve Skillu!

… a pro ostatní

Stejně tak se nebráníme jakékoliv spolupráci okolo webu, streamování, střihu videí či grafiky. Pokud věříte, že máme dovednosti, které by nám mohly být k užitku, nebojte se nám napsat na boss@skillzone.cz. Třeba vymyslíme něco zajímavého!

Třeba to budete vy, kdo se s námi příště podívá na ESL One v Kolíně nad Rýnem!