Domů » Články » Pre-season verze Node Wars nově v Black Desert Mobile

Pre-season verze Node Wars nově v Black Desert Mobile

Black Desert Mobile drží tempo s rostoucí komunitou hráčů a do hry přidalo nový update. Herní mod Node Wars proti sobě postaví hráče na úrovni guild a zahájí boj o nadvládu.

Mobilní verze MMORPG Black Desert se má od minulého měsíce čile k světu, přičemž vývojáři z Pearl Abyss nezahálejí a přidávají do hry početné updaty. A není se čemu divit. Na Google Play i App Store má hra už přes sto tisíc, převážně pozitivních hodnocení. Nejnovější update přinesl do hry herní mod zvaný Node Wars – jedná se o PvP rozhraní, které proti sobě staví nejen hráče, ale rovnou celé guildy dobrodruhů. Cílem eventu je dosáhnout na vrchol hodnoceného žebříčku se svými kamarády, získat odměnu ve stříbře a užít si nějaký ten kotel zábavy. Node War však není pouze o soubojích. Guildy nejdřív musí projít tzv. bidding procesem, který připustí tři nejúspěšnější spolky k zápasům o konkrétní Node. Cílem je pak zničit nepřátelský artefakt, zatímco zabezpečíme ten náš (podobně jako je tomu u MOBA žánru). 

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] je sotva měsíc stará záležitost, ale za tu dobu stihli vývojáři z Pearl Abyss posunout development od startovní verze o kus, za který by se nemusela stydět hra z roku 2018. Jako spin-off […]

trackback

[…] Ale pozor! U starších telefonů totiž podle vývojářů může dojít k přehřátí. Už jste Black Desert Mobile zkusili? V našem žebříčku TOP 5 mobilních her minulého roku útočilo na první […]

2
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X