Domů » Články » Herní novinky » A přece tam budou! Battlefield 5 bude mít měnu za reálné peníze!

A přece tam budou! Battlefield 5 bude mít měnu za reálné peníze!

Když nám letos na E3 tvrdili, že Battlefield 5 nebude obsahovat žádné mikrotransakce, nevěřili jsme. A jak se ukazuje, dobře jsme udělali…

Než ale vytáhnete vidle a pochodně, nejdřív čtěte. Mimo to, že nám totiž EA opět lhalo doslova v přímém přenosu, jsme vlastně docela mile překvapení. Prémiovou měnu prý nepůjde nakoupit hned po vydání hry, a i potom by za ní mělo být možné nakoupit pouze konkrétní kosmetické předměty, které navíc půjdou pořídit i za měnu základní! Jasně, že jde nejspíš především o snahu dostat mikrotransakce z recenzí (nebo možná o zásah EA na poslední chvíli pozn. redakce). V případě čehokoliv, co má na obalu logo našeho neoblíbeného herního vydavatele, jde ale o obrovský krok směrem k hráčům, a to je třeba ocenit.

Připočítejte si k tomu navíc slib, že Battlefield 5 nebude mít Premium Pass ani loot boxy a máte přímo ukázkový příklad toho, jak by se mělo s mikrotransakcemi ve hrách nakládat. Jestli DICE s EA za zadkem tyhle velkolepé sliby nakonec dodrží je samozřejmě jiná story a moc bychom se nedivili tomu, kdybychom se ve finále dočkali možnosti za prémiovou měnu nakupovat i samotné vybavení a vylepšení. Zatím ale dáváme palec nahoru a brousíme si vidle pro případ, že by zase jednou manažeři EA potřebovali dofouknout výroční zprávy pro akcionáře.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X