fbpx
Domů » Co představí EA na svém letním eventu? Možná nový Dragon Age či Star Wars titul

Co představí EA na svém letním eventu? Možná nový Dragon Age či Star Wars titul(2 minuty čtení)

Očekáváme adventuru s Jar Jar Binksem v hlavní roli

EA je v mnoha ohledech velmi svérázný vydavatel. Od zákazníků si sice mnohokrát získala Zlatou malinu za nejhorší firmu roku, možná proto se snaží postupně měnit svou vydavatelskou kulturu a dát prostor i menším titulům. Svých AAA značek se ale nevzdává – novinky o možném pokračování Dragon Age nebo dalších oblíbených hrách se zřejmě dozvíme na EA Play.

Jeden z největších herních vydavatelů totiž opakuje svou taktiku z loňského roku, kdy svou akci začal paralelně s konferencí na E3. Loni se riskantní tah vyplatil, Battlefield 1, Titanfall 2 i FIFA 17 s příběhovou kampaní překvapili.

Letos nám EA slibuje podobné pecky. Určitě kromě klasik jako FIFA nebo NHL uvidíme i Star Wars Battlefront 2, který vyjde již ke konci letošního roku. Jistotou jsou také EA Originals, malé indie projekty navazující na úspěch Unravel.

Možná se dočkáme nových informací o nadcházejících Star Wars titulech. Z dílen Visceral Games se v roce 2018 dočkáme akce z třetí osoby, trailer nebo pár screenshotů by proto bylo na místě. Kousek od Respawnu přijde až o rok později, nemůžeme jej ale úplně vyloučit.

Žhavým kandidátem je také nový díl Dragon Age, poslední náznaky ale vylezly vloni v létě. Bioware má sice ruce plné s Mass Effect: Andromeda, po jeho březnovém dokončení by ale mohli připravit velké oznámení pokračování jejich RPG série.

Jestli nám EA Play ukáže jen zajeté klasiky, nebo překvapí jako v roce 2016, zatím můžeme jen odhadovat. Nyní můžeme jen čekat – konference amerického vydavatele začne až 10. června.

Čtěte také: Konečně autentická válka? Mód pro Battlefield 1 odstraňuje automatické zbraně

Source :

vg247.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na