Domů » Články » Prequel hry Resident Evil 7 vyjde, ale bohužel jen v Japonsku

Prequel hry Resident Evil 7 vyjde, ale bohužel jen v Japonsku

Resident Evil 7 se řadí mezi nejlepší hororové hry poslední doby, která se po akčním pátém a šestém dílu vrátila do starých kolejí. Vývojáři vsadili na pohled z první osoby a klasické hádanky.

Navíc Resident Evil 7 byl první velkou hrou, která měla plnou podporu PlayStation VR. Nyní se chystá VR prequel s názvem Walkthrough the Fear, ovšem je tu malý zádrhel. Hra vyjde exkluzivně jen v Japonsku. Určitě si říkáte, jasně, tak si změním účet na japonský. Jenže to také není úplně jednoduché. Hra totiž nevyjde klasicky, ale momentálně si ji bude možné zahrát jen na stánku VR-X na The Plaza Capcom Ikebukur a dokud v Capcomu neřeknou jinak, situace se nezmění. Navíc není ani jisté, jestli můžete jen tak ke stánku přijít a zahrát si.

Co se samotné hry týče, bude trvat něco okolo 40 minut a bude klást důraz na kooperaci dvou až čtyř hráčů. Samozřejmě se opět podíváme na pozemky rodiny Bakerů, kde bude potřeba vymyslet plán, jak se odsud sakra dostat. Jestli hra vyjde i normální cestou a zda se dostane časem i k nám, se zatím neví.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X