Domů » Články » Herní novinky » Herní tipy » Presezóna opět mění hru. Přibudou mýtické itemy i nová grafika

Presezóna opět mění hru. Přibudou mýtické itemy i nová grafika

Nová grafika itemů v League of Legends
Nová grafika itemů v League of Legends

Do League of Legends přibudne celkem 22 nových itemů. Každá role dostane svoje vlastní vylepšené verze existujících nebo úplně nových zbraní a brnění. Nový bude i grafický kabát stávajícících itemů.

Presezóna je vždy obdobím velkých změn ve hře. Z testovacícho serveru PBE se dostávají do hry herní i vizuální prvky, které RIOT, kvůli kompetetivní scéně, nemohl měnit v průběhu sezóny.

Největší změna v presezóně 2021 čeká hráče v podobě nových mýtických itemů. Ty budou silnějšími variantami stávajících itemů. Každý item bude sloužit k jinému přístupu k hraní, tudíž budou vytvářet versatilní způsob, jak můžou hráči reagovat na flow celé hry.

Zároveň je pro každou roli připraveno hned několik těhle OP věciček. Samostatné itemy dostanou marksmani, tankové, AD assasini, AP mágové, kteří benefitujou z many ale i AP mágové, kteří many nepotřebují tolik nebo ji vůbec pro castovaní abilit nepoužívají. Dále tyhle itemy dostanou AD fighteři a supporti ve formě nových aktivních nebo pasivních utility bonusů pro sebe i celý team.

Těšit se můžeme třeba na vylepšený Sunfire cape, Locket of the Iron Solari, Trinity Force, Luden’s Echo, Liandry’s Torment a další. Vrátí se také legendární item Force of Nature, který bude opět sloužit hlavně tankům.

Všechny itemy bude doprovázet i zbrusu nový grafický kabátek – jak ty nové, tak ty původní.

Vylepšené a nové itemy, jejich efekty a způsob fungování si můžete prohlédnout v níže přikládaném videu.

Avatar
Written by
LoLkař a Simař se speciálním místem pro Mass Effect v srdíčku, student mediálních průmyslů, AV geek, wannabe novinář. #gayandproud #climatechangeisatopic #neverskipmetalsong

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X