Domů » Články » Herní novinky » Přichází zimní mapa do PUBG

Přichází zimní mapa do PUBG

Není hezčí vánoční tradice, než se zabíjet s ostatními ve sněhu…

To, že se chystá zimní mapa do PUBG víme již od letošní E3. Ovšem až nyní byly na The Game Awards odhaleny bližší detaily a mapa již běží na testovacích serverech hry.

Mapa s názvem Vikendi má rozlohu 6×6 a je celá zasněžená. Sníh zde hraje opravdu velkou roli, protože naprosto mění taktiku i pohyb po mapě. Ve sněhu totiž budou vidět stopy jak vaše, tak vozidel a bude tedy možné aby vás vaši protivníci nějakou dobu sledovali. Také při jízdě to nebude zrovna jednoduché, na sněhu a ledu to klouže, takže vozidla bude těžší řídit a manévrovat. Naštěstí zde ale přibyl Snowmobil, který je na sněhu jako doma, takže kdo se ho zmocní má jistou výhodu.

Změní se trochu i čekání v lobby. Zatímco do teď jste po sobě mohli házet jablka, nyní jsou to sněhové koule. Jak jsme již zmínili, mapa má rozlohu 6×6, v každé hře je ale hratelná pouze rozloha 4×4, která se samozřejmě pokaždé mění. Kromě Snowmobilu se do hry dostavá i nová utočná puška G36C, která nahrazuje SCAR -L a je možné ji najít jen na mapě Vikendi.

Vikendi si budeme moci všichni zahrát 19. prosince na PC, na konzole se pak mapa dostane v lednu.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=CB5AGEsx-SY” /]

Source :
X