Připravte se na Rumble Run, nový singleplayer mód pro Hearthstone!(1 minuta čtení)

Do Hearthstone dorazí společně s novou expanzí Rastakhan’s Rumble také zbrusu nový singleplayer mód…

O tom, že nového rozšíření do karetní hry Hearthstone s názvem Rastakhan’s Rumble se dočkáme 4. prosince, jsme už psali zde. O týden později ale dorazí do hry také singleplayer mód Rumble Run, ve kterém zdarma dostanete možnost stát se šampionem arény, získat nový card back a hlavně si užít hromadu zábavy s kartami, které jinde nenajdete!

V základu je tenhle mód další variací na původní Dungeon Run z expanze Kobolds and Catacombs. Na začátku si vybere tým a vaším cílem bude rozbít v jeho barvách ciferník osmi náhodně vybraným šampionům trollí rasy. Svůj balíček pak budete postupně doplňovat o nové karty a na konci téhle vřavy z vás buďto bude šampión, nebo Innkeeper smete vaše zbytky z podlahy. Fígl ovšem tentokráte bude spočívat v tom, že na ploše budete mít vy i váš protivník vlastní speciální svatyni poskytující šíleně silné benefity. Svatyni sice není možné úplně zničit, ale pokud jí dostatečně naložíte, připravíte protivníka na tři kola o její bonusy. Pečlivé plánování zde tak bude hrát ještě větší roli než kdy dřív. Připravte se tedy na pořádnou melu, protože tohle bude asi ten nejšílenější singleplayer mód, jaký tahle hospoda zatím zažila!

Jan Kotrba
Místní soudce, porota i kat zapůjčený na dobu blíže neurčenou z elitních jednotek její temné výsosti Sylvanas Windrunner, aby pomohl zjednat pořádek a podpálit pár stromů.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na