Domů » Články » Přišel čas na změnu. Loučíme se se SkillZone.cz a předáváme redakční křesla

Přišel čas na změnu. Loučíme se se SkillZone.cz a předáváme redakční křesla

Tyhle články mi nikdy nešly, tak rovnou přejdu rychle k věci. Na konci srpna jsme se s kolegy – core i externími – rozhodli, že se rozloučíme se SkillZone magazínem. A v následujících řádcích bychom se chtěli důstojně rozloučit i s vámi a poděkovat za dlouhodobou podporu, která nás neustále nakopávala dopředu. Jste ta nejlepší herní komunita. 

Důvodů samozřejmě bylo několik, ať už administrativních nebo časových (a já toho času mám poslední dobou extrémně málo, což můžete vidět i na frekvenci článků), tudíž jsme se jednohlasně v redakci shodli na tom, že nemá cenu se tolik trápit. Takže odcházíme, uvolňujeme místo jiným nadšencům a sami se těšíme novým nápadům a projektům, které máme na stole.

Že ne všechno běželo po akvizici úplně hladce, jste mohli vydedukovat už z mého novoročního článku Máme za sebou první rok jako redakce SkillZone. Tak ještě jednou a lépe. Vím, že web stále místy hapruje a že už při ukončení Battleforce před dvěma lety jsme slibovali nový design, ne všechny věci ale dopadly tak, jak měly. To se už holt stává. Poměry se ale moc nezlepšovaly a my už nechtěli čekat třetím rokem.

Ještě samozřejmě máme nějaké resty. Pár článků od našich kolegů tu vyjde i v průběhu října – zpravidla se jedná o recenze titulů, které jsme dostali v posledním zářijovém týdnu a bylo by fér je dožvýkat. Od následujícího měsíce ale veškeré aktivity přenecháme jiným peónům – energičtějším a natěšenějším. Můžete jimi být i vy, pokud napíšete. Zatím nevím, kdo po mně nastoupí.

Tímto obrázkem jsme startovali pod SkillZone. Nyní se tímto obrázkem i loučíme

Neviděl bych to tak černě. Nikdo neumírá, my si půjdeme svou cestou a SkillZone si bude pěstovat novou generaci redaktorů. Sám mám spoustu plánů. Dlouho jsem odkládal studium v zahraničí, takže nyní budu bojovat o Japonsko. A do toho pomáhat s PR jistému titulu, starat se o neteře a (snad) konečně v klidu hrát všechny ty hry, na které jsem dosud neměl čas. A občas o nich napíšu v neherních médiích.

Pokud chcete zůstat v kontaktu s Tranem, Tomem, Radkem, Patrikem, Ondrou a dalšími lidmi z aktuální odcházející redakční sestavy, můžete se přidat do naší dlouhodobě fungující čtenářské skupiny na facebooku. Tam s námi můžete nadále komunikovat, stejně jako s ostatními fanoušky, kteří nás sledují ještě z dob Battleforce. Mě osobně zastihnete na facebooku, twitteru či e-mailu.

A to je asi všechno. Ještě jednou za celou redakci vám děkuji za fantastickou podporu, které jsme se za ty roky dočkali – bez vás by nás tahle práce ani zdaleka nebavila. Nyní přišel čas, abychom předali pochodeň nové krvi, zatímco budeme makat na svých cílech. Třeba se vám bude náš nový projekt líbit.

Budu držet nové redakci palce, zaslouží si šanci. Pařbě zdar a zase někdy!

Viet Tran & aktuální redakce SkillZone.cz

Source :

Vlastní

X