Domů » Články » Příští DLC Total War: Warhammer 2 bude jedovaté a temné

Příští DLC Total War: Warhammer 2 bude jedovaté a temné

Joker před Batmanem a Darth Vader před Hanem Solem? Pokud vám imponují záporáci a baví vás strategické hry, tak je nové DLC The Shadow & The Blade pro Total War: Warhammer 2, které obohatí řady zákeřných Skavenů a proradných Dark Elfů pro vás jako dělané.

V Total War Warhammer 2 máme od začátku pět hratelných frakcí, které vývojáři neustále obohacují o nové hrdiny. Dohromady zatím vyšlo sedm neplacených DLC balíčků, které si lze stáhnout rovnou po zakoupení plné verze hry a šest rozsáhlejších, placených paketů. Po dvou letech od vydání hry vychází, že nový obsah je vydáván cca co dva měsíce. Další, už čtrnácté rozšíření, je na cestě. The Shadow & The Blade bude patřit k těm širším balíčkům a kromě nových hrdinů – v tomto případě spíše záporáků – se dočkáme i nových frakcí. Ústřední postavou bude temný pán Malus Darkblade, jehož klan Hag Graef bude vržen do Vortexu spolu se skavenním klanem Eshin, pod vedením krysího mordíře Death Mastera Sniche. Každá z frakcí bude disponovat dvanácti unikátními jednotkami. Spolu s tímto DLC navíc vyjdou Breatonští rytíři Rapanse de Lyonesse a Henri Le Massif, kteří budou k mání zcela zdarma. Stále toho nemáte dost? Update také zkrátí intervaly mezi jednotlivými koly a sníží tak úmornou čekací dobu. The Shadow & The Blade vyjde již 12. prosince.

0 0 vote
Article Rating
Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X