Domů » Články » Proč bude mít Desperados 3 rating M? Přečtěte si vyjádření ESRB

Proč bude mít Desperados 3 rating M? Přečtěte si vyjádření ESRB

Třetí pokračování akční taktické strategie bude mít mnohem vyšší rating, než jeho dva předchůdci. Zatímco ty si podle komise mohli zahrát všichni hráči starší třinácti let, nový díl bude přístupný až od sedmnácti. 

Ve hře odehrávající se v sedmdesátých letech 19. století, se hráč znovu ujme role Johna Coopera, toužícího odčinit chyby, kterých se v minulosti dopustil. Na scéně se objeví staří známí, jako je Kate O’Hara nebo Arthur “Doc” McCoy a také noví spojenci, silák Hector a záhadná Isabelle Moreau. Komise udělila Desperados 3 rating M kvůli tomu, že obsahuje ve velké míře krev, násilí, vulgarismy a také sexuální tématiku. Jak se píše v její zprávě: „Hráči používají revolvery, brokovnice a stealth útoky (nože, pasti), aby zabili nepřátele. Mohou je také zlikvidovat nepřímo, například jedem. Boj je doprovázen realistickými zvuky střelby a výkřiky bolesti. Padlí nepřátelé leží v loužích krve.“

Zatím poslední díl známé strategie by měl vyjít někdy v tomto roce, přesné datum ale není známo. Zahrát si ho budeme moci na Microsoft PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X