Prodeus: Nová ukázka ze hry představuje 12 minut nostalgické akce!

Fanoušci her, jako jsou Doom či Quake rozhodně zaplesají blahem. Hra totiž vypadá fantasticky a hratelnostní dojem z ní je ještě silnější. Tento titul využívá oldschool grafické vyobrazení, aniž by obětoval cokoliv z nových technických vymožeností.

Celková hra poběží na více než 60 FPS, její plynulost je však příjemně zpestřena zbraněmi a nepřáteli, kteří jsou animováni v nižším počtu snímků za sekundu. Otevřené možnosti pohybu a samotná rychlost působí ve spojení se zbraňovým arzenálem opravdu nostalgicky. Sbírání přístupových karet nebo hlídání štítů a životů starou duši hry jenom podtrhuje. Pro staromilce a hráče akčních her rozhodně radost pohledět.

Hru nyní můžete sami podpořit na Kickstarteru, a pomoci tak vývojářům dosáhnout jejich cílů. Předběžný přístup ke hře se plánuje na podzim tohoto roku, po němž bude v roce 2020 následovat i vydání plné hry.

ZuluMaster
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.