Domů » Články » Zajímavé projekty » Projekt SkillZone otevírá svou virtuální ARENU na Twitchi!

Projekt SkillZone otevírá svou virtuální ARENU na Twitchi!

Už přes 100 hodin mohou být diváci Twitche svědky jedinečného projektu. Na kanále SkillZoneTV započala cesta, která je vedla přes 7 různých biomů. V čele s Ug4t0Rem prošli tmou, zimou, pouští, lesem, trávou a nakonec městem, aby došli do cíle. Tím je virtuální SkillZone ARENA, která čeká na své slavnostní otevření.

V tuhle chvíli stojí Ug4t0R na podiu po svém proslovu. Pod ním čekají panáčci, kteří se těší na vstup. A co jim brání? ARENA se odemkne až poté, co nastavené číslo 1337 klesne na nulu. Chcete se tohoto unikátního projektu účastnit? Tak nám ho pomozte snížit! Jak? Dejte follow, sub, nebo jakýkoli donate. A co vás čeká vevnitř? Je toho spousta! Jde totiž o interaktivní hru, která poběží 24/7! Více vám neprozradíme.

Nyní je ale důležitý první krok. Přijďte se podívat, sdílejte tento článek nebo rovnou stream a buďte s námi při tom!LuxuryLady
Written by
Neúprosná moderátorka Twitch a YouTube kanálů, fanatická hráčka Zaklínače, neúnavná sledovatelka Marvel filmů a vášnivá sběratelka zbytečného merche.

Líbí se vám novinka?

1 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X