Domů » Prolog k Battlefieldu 1 ukazuje hrůzy první světové války v celé své kráse

Prolog k Battlefieldu 1 ukazuje hrůzy první světové války v celé své kráse

Včerejší stream odhalil prvních 11 minut ze hry.

Co vám budeme říkat, odhalený příběhový trailer k singleplayeru Battlefieldu 1 nás pořádně navnadil a vypadá to, že po nikterak hvězdných kampaních v Battlefieldu 4 a Hardline se konečně dočkáme plnohodnotného zážitku. EA jako na zavolanou ukázal prvních 11 minut z prologu a ani ten nezklamal.

V rámci festivalu TwitchCon streamovali začátek hry, v níž Battlefield 1 ukazuje hrůzy první světové války v celé své „kráse“. Prezentace prologu se nesla v netradiční formě – coby řadoví vojáci se smrti jednoduše nevyhnete, načež se kamera přesune k dalšímu vojákovi se stejným osudem, dokud nepřijde cutscéna. Autoři tím chtěli podtrhnout fakt, že na zabláceném bojišti první světové války byla zubatá s kosou neustále při vás.

Zároveň prolog skvěle ilustroval, co všechno nás čeká v dalších částech kampaně. Obrana proti přesile, ofenzívy skrze oblaka smrtícího yperitu, rozsévání chaosu v obrovských tancích Mark V… Celých 11 minut z hraní najdete níže. Jen pozor – streamovalo to jelito, které se moc nemělo ke krytí a vrhalo se do bitevní vřavy jako Rambo.


EA krátce po vypuštění příběhové traileru k singleplayerové kampaní Battlefieldu 1 zveřejnilo i další detaily o singleplayeru. Celá kampaň se skládá z epilogu, prologu a pěti kapitol. Každá mít jiného hlavního hrdinu s unikátní osobností a dovednostmi. I když je hra o válce, příběhy v Battlefieldu 1 mají být komorní až intimní. Jejich jádrem není vyprávění o historii nebo o bitvách, ale o lidech. Vývojáři na svých stránkách také zveřejnili názvy jednotlivých epizod a jejich popis.

  1. Friends in High Places – Nabídne vzdušné souboje v Evropě, kde proti sobě bojují britské a německé síly.
  2. Noghing is Written – Děj odehrává na Arabském poloostrově, na němž se Arabové bouří proti Osmanské říši.
  3. Through Mud and Blood – Zobrazuje vyvrcholení zákopových válek ve Francii.
  4. Avanti Savoia – V Alpách začíná bitva mezi Itálií a Rakousko-Uherskem.
  5. The Runner  – Událost známá jako kampaň v Gallipoli, často se označuje jako Den D první světové války.

Jak si ale krátká kampaň postojí u fanoušků, se dozvíme 21. října, kdy Battlefield 1 vychází na PC, PS4 a Xbox One. Po vydání se pravděpodobně dočkáme i nějakých DLC, která by mohla rozšířit kampaň o nové epizody.

Čtěte také: Vyšel příběhový trailer ke singleplayerové kampani Battlefieldu 1

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na