[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [BarBot]:Horká čokoláda v zimě. Comfort gaming.
[Tonda]:Hledáme pátého do flexu.
[Anon]:Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu. [Skiller ;)]:Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone.
[Skiller ;)]:Máme i konzole. Console squad assembles.
[Skiller ;)]:Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla. [BarBot]:Energy drinky od 39 Kč. Power up.
[EsportDreamer]:Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná.
[MMOVeteran]:WoW Classic tady běží jak sen. [Meme]:GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin. [CasualPepa]:Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem.
[Anon]:Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[HelldiverFan]:DEMOCRACY! For Super Earth! [BarBot]:Točený Kozel na Žižkově. After-game reward.
[CompetitiveCZ]:Turnaj v pátek? Count me in.
[SKZCommunity]:Turnaj každý pátek. Prizes included. [Anon]:Ten monitor je hezčí než moje budoucnost.
[Anon]:Občanka? Nemám. Jsem NPC.
[Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin. [Anon]:Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů.
[Anon]:Teamkill? To byl callout issue.
[Anon]:Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair. [Anon]:Myš je mokrá od potu. We ball.
[Skiller ;)]:Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe.
[Skiller ;)]:Kafe z baru = +10 APM. [SKZCommunity]:Team building pro firmy? Easy. Zavolejte.
[Anon]:Crosshair placement i v tramvaji.
[Tryharder]:Další den, další grind. Let's go. [ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[BarBot]:Horká čokoláda v zimě. Comfort gaming.
[Tonda]:Hledáme pátého do flexu. [Anon]:Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu.
[Skiller ;)]:Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone.
[Skiller ;)]:Máme i konzole. Console squad assembles. [Skiller ;)]:Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.
[BarBot]:Energy drinky od 39 Kč. Power up.
[EsportDreamer]:Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná. [MMOVeteran]:WoW Classic tady běží jak sen.
[Meme]:GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt. [MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[CasualPepa]:Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem.
[Anon]:Kafe číslo 4. Já tu jedu. [HelldiverFan]:DEMOCRACY! For Super Earth!
[BarBot]:Točený Kozel na Žižkově. After-game reward.
[CompetitiveCZ]:Turnaj v pátek? Count me in. [SKZCommunity]:Turnaj každý pátek. Prizes included.
[Anon]:Ten monitor je hezčí než moje budoucnost.
[Anon]:Občanka? Nemám. Jsem NPC. [Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[Anon]:Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů.
[Anon]:Teamkill? To byl callout issue. [Anon]:Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair.
[Anon]:Myš je mokrá od potu. We ball.
[Skiller ;)]:Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe. [Skiller ;)]:Kafe z baru = +10 APM.
[SKZCommunity]:Team building pro firmy? Easy. Zavolejte.
[Anon]:Crosshair placement i v tramvaji. [Tryharder]:Další den, další grind. Let's go.
[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[BarBot]:Horká čokoláda v zimě. Comfort gaming. [Tonda]:Hledáme pátého do flexu.
[Anon]:Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu.
[Skiller ;)]:Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone. [Skiller ;)]:Máme i konzole. Console squad assembles.
[Skiller ;)]:Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.
[BarBot]:Energy drinky od 39 Kč. Power up. [EsportDreamer]:Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná.
[MMOVeteran]:WoW Classic tady běží jak sen.
[Meme]:GG EZ... říká ten co umřel 20x. [System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[CasualPepa]:Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem. [Anon]:Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[HelldiverFan]:DEMOCRACY! For Super Earth!
[BarBot]:Točený Kozel na Žižkově. After-game reward. [CompetitiveCZ]:Turnaj v pátek? Count me in.
[SKZCommunity]:Turnaj každý pátek. Prizes included.
[Anon]:Ten monitor je hezčí než moje budoucnost. [Anon]:Občanka? Nemám. Jsem NPC.
[Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[Anon]:Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů. [Anon]:Teamkill? To byl callout issue.
[Anon]:Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair.
[Anon]:Myš je mokrá od potu. We ball. [Skiller ;)]:Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe.
[Skiller ;)]:Kafe z baru = +10 APM.
[SKZCommunity]:Team building pro firmy? Easy. Zavolejte. [Anon]:Crosshair placement i v tramvaji.
[Tryharder]:Další den, další grind. Let's go.