Domů » SkillZone Provozovny » Veřejná ESPORT Arena (Praha 4 – Chodov)

Veřejná ESPORT Arena (Praha 4 – Chodov)

(ENGLISH VERSION BELOW)

ADRESA: Starochodovská 64, Praha 4 – Chodov
TELEFON: 777766114

Otevírací doba: DOČASNĚ ZAVŘENO*
*Naše provozovna je z důvodu státních nařízení dočasně uzavřena. Zatím s námi můžete trávit čas na 24/7 streamu, kde se můžete zabavit v naší virtuální ARENĚ http://SkillZone.tv , pobavit se s námi a třeba i vyhrát i nějakou tu hru, nebo hardware.

Ceník: Rozpracovaný zde, plný v provozovně.

SkillZone Arena je naše druhá veřejná provozovna. Jde o prostor, ve kterém se nachází přes 50 PC, je zde tedy možné pořádat velké turnaje a komunitní srazy. Kromě PC v ní najdete různé konzole a další herní zařízení, nebo třeba deskové hry. Občerstvit se můžete na jednom z našich dvou barů, kde nabízíme něco k snědku a pití. Samozřejmě můžete přijít i jen tak, bez rezervace, a užít si herní prostředí, které nemá v ČR obdoby.

ENGLISH VERSION

ADDRESS: Starochodovská 64, Prague 4 – Chodov
TELEPHONE: +420777766114

Opening hours: CLOSED*
*From a government decree from 21.10.2020 until further notice

Price List: here 

SkillZone Arena is our second public establishment. It is a space in which there are over 50 PCs, so it is possible to organize large tournaments and community reunions. In addition to the PCs, you will find here various consoles and other gaming devices or board games. You can have a snack at one of our two bars, where we offer something to eat and drink. Of course, you can come just like that, without a reservation, and enjoy a gaming environment that is uncontested in the Czech Republic.

X
X