První kniha z Overwatch universa je na cestě(1 minuta čtení)

První Overwatch novelu, jejíž příběh bude vsazen do Bombaie, který potřebuje ochránit před Doomfistem, má na starost zkušená spisovatelka Nicky Drayden.

Overwatch se těší velké oblíbenosti, do hry jsou přidávány zábavné eventy a v oblasti esportu zažívá boom i na cz/sk scéně. Svět Overwatch není tvořen pouze samotnou hrou, ale také oficiálními komiksy a krátkými příběhovými videi, která často doplňují informace pro spojení příběhu a časových linií. Nyní má být svět Overwatch být přenesen i do tradiční papírové podoby, na cestě je totiž úplně první Overwatch novela. Ta ponese název The Hero of Numbani a jeho autorkou je zkušená fantasy spisovatelka Nicky Drayden, která se proslavila zejména adaptacemi ze světa Magic: The Gathering. Podle Polygonu má být příběh postaven kolem Efi Oladele, dětského média, které postaví robota k ochraně Bombaie proti Doomfistovi. Knihu bude vydávat nakladatelství Scholastic a datum vydání je určeno na příští rok.

Source :

PCGamer, Blizzard

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na