Domů » Články » První reakce na novou adaptaci Duny jsou plné nadšení

První reakce na novou adaptaci Duny jsou plné nadšení

Některé z nich film dokonce přirovnávají k Pánovi prstenů a původní trilogii Star Wars. Malé skupince lidí se dostalo té cti zhlédnout ukázku a jejich popis zní jednoduše: „Epický!“. 

Kromě záběrů z filmu byly pro pozvané připraveno i interview s herci a také záběry z natáčení. Bohužel nic z toho nebylo určeno pro veřejnost, takže jim můžeme jen závidět. Brian Clement, režisér nezávislých filmů, scénárista a spisovatel, který byl přítomen, nešetřil chválou. Popsal film jako “krásný” a dodal, že nepřehání když říká, že spousta lidí bude mít při jeho sledování husí kůži nebo slzy v očích a diváky ohromí stejně jako Pán prstenů a Star Wars. Samozřejmě nemohl sdělit příliš informací. 

Fanoušci netrpělivě čekají na to, jak se režisér nové Duny Denis Villeneuve popere s předlohou. Série se řadí mezi “nezfilmovatelné”, stejně jako tomu bylo u Pána prstenů. Samozřejmě je tu například povedená verze od Davida Lynche z roku 1984, která ale není zrovna podívanou pro masy. Duna je nyní ve stádiu postprodukce, což odpovídá tomu, že v ukázce nebyly hotové speciální efekty. K úspěchu má nakročeno i hvězdným obsazením: Timothée Chalamet si zahraje Paula Atreida a Rebecca Ferguson Lady Jessicu, v dalších rolích se objeví například Josh Brolin, Oscar Isaac nebo Jason Momoa. Film by měl do kin dorazit 18. prosince.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X