Domů » Články » První velký update hry Black Desert Mobile je online

První velký update hry Black Desert Mobile je online

Black Desert Mobile se dočkalo prvního updatu s novým obsahem. Nová lokace přináší nejen svěží prostředí, ale také řadu nových úkolů, výzev a odměn. Spolu s updatem byl do hry přidán také sváteční event.

Nejžhavější novinkou je region zvaný South Meidah, který do Black Desert Mobile přináší hned několik oblastí. Pokud se vám za tu chvilku, co je hra venku, povedlo prošmejdit všechny ostatní lokace v South Mediah, určitě najdete další zábavu. Nová dobrodružství můžeme zažít v Altionově, Abun Village, Abandoned Iron Mines a Marni’s Second Lab. Update samozřejmě není pouze o nové krajině s uhlazenými domečky nebo jinými prvky, ale zejména také o nových questech a nepřátelích. Zvýšen byl také level cap do určitých míst a spolu s ním maximální úroveň postav na 60. Podobně se stalo i u zbraní, které mají novou maximální úroveň 35. Spolu s levelem máme také možnost získat nové, lepší Mythical vybavení. Spolu s obsahem byl do hry také přidán dočasný event Hammer of Fortune, ve kterém jako odměnu dostaneme sněhuláka jakožto tier 3 společníka. Hra je FTP na Google Play i App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X