Domů » Články » První vlaštovky – berte DLC k Battlefield 4 zdarma

První vlaštovky – berte DLC k Battlefield 4 zdarma

Akce opět platí pro všechny platformy, na které Battlefield 4 vyšel. Se stahováním ale dlouho neváhejte, nabídka totiž končí už příští úterý 28. června.

EA se společně se švédským studiem DICE připravuje na vydání nového Battlefieldu. V rámci akce Road to Battlefield se snaží získat co nejvíce pozornosti pomocí různých slev. Třeba minulý týden byly poslední dva díly populární série jen za €5, nyní opět rozdávají DLC zdarma.

Tentokrát se jedná o přídavek Second Assault pro Battlefield 4, který je k dostání na PC, Playstation 4, Playstation 3, Xbox One a Xbox 360. Minimálně na Originu je DLC se čtyřmi novými mapami, pěti zbraněmi a hromadou levoluce možné získat i bez základní hry. Takže pokud stále plánujete koupi Battlefieldu 4, kvalitní DLC navíc se rozhodně neztratí. Se stahováním ale dlouho neváhejte, nabídka totiž končí už příští úterý 28. června.

Rozhodně to ale není poslední akce, které se před vydáním Battlefieldu 1 v říjnu dočkáme. Další slevy se ale nejspíše nějakou chvíli neobjeví. Pokud by je EA provádělo každý týden, v půlce prázdnin bychom už mohli vlastnit všechny díly série i s DLC úplně zdarma.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X