Domů » Články » Herní novinky » Předplatitelé PS Plus dostanou skvělý XCOM 2 a Trials Fusion. Konzolisté si na ně ale stěžují

Předplatitelé PS Plus dostanou skvělý XCOM 2 a Trials Fusion. Konzolisté si na ně ale stěžují

Welcome to the future

Uběhl další měsíc a Sony opět představilo svůj nášup her pro předplatitele PS Plus. Jako vždy se i v červnu dočkáme parádních titulů pro aktuální generaci konzolí, pár her si našlo svou cestu i na PS3 a PS Vita. Hráči ale tentokrát nejsou moc spokojení, přestože jde o povedené kousky.

Trials Fusion snad není ani moc potřeba představovat. Pokud jste někdy hráli flashové 2D závody na motorkách, základy série Trials hned pochopíte. Obtížnější tratě už vyžadují více cviku a o těch uživatelsky vytvořených raději ani nemluvíme.

Hlavním tahákem je ale pochopitelně XCOM 2. Skvěle hodnocená tahová strategie, v níž bojujete proti drsné emzácké nadvládě, si našla svou cestu i na konzole, přestože jsme si oproti PC verzi museli pár měsíců počkat. Ačkoliv bychom jen těžko hledali lepší tahovku na PS4, reakce hráčů ale nejsou zcela pozitivní.

Ať už jde o fóra Sony nebo reddit, objevují se stížnosti, že jde o hry pro velmi specifické a malé obecenstvo, v některých případech dokonce diskutéři mluví o „červnových PS Plus sračkách, které nikoho nezajímají“. Poměr lajků a dislajků pod oficiálním videem je v tuto chvíli vyrovnaný. Najdou se ovšem i hráči, kteří XCOM 2 obhajují a doporučují ostatním, aby se otevřeli i jiným žánrům.

Zároveň se jim nelíbí, že dosluhující PS Vita a stařičká PS3 dostávají jen nezajímavé nebo neznámé indie hry. Na PS3 třeba míří Zombie Driver HD a Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier. Hráči na PS Vita zase dostanou českou hru Atomic Ninjas a indie kousek Squares.

Čtěte také: Vyjde Fallout 76 už na konci července? Brzké vydání naznačil obchod Amazon

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=SfYZW85LXuo” /]

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X