Domů » Články » PUBG se už prodalo přes 20 milionů kopií. Denně se chlubí 2 miliony hráči

PUBG se už prodalo přes 20 milionů kopií. Denně se chlubí 2 miliony hráči

Meloun sem, meloun tam

Lokomotiva s logem PlayerUnknown’s Battlegrounds se nadále řítí plnou parou vpřed a překračuje další milník. Brendan Greene a jihokorejské studio Bluehole už mají na kontě 20 milionů prodaných kopií. PUBG navíc denně hraje více než dva miliony hráčů.

Ještě na začátku září vývojáři slavili 10 milionů prodaných kopií, o to víc valíme oči, že během dvou měsíců dokázali nahnat dvakrát tolik. O popularitě ani komerčním úspěchu této battle royale střílečky tudíž nemůže být ani pochyb, což ostatně potvrzují i statistiky na Steamu.

PUBG si každý den zapne více než dva miliony hráčů. Definitivně tak sesadil Dotu 2 z trůnu nejhranějších titulů na Steamu – ta se může chlubit „pouhými“ 640 tisíci hráči denně. Co se týče konkurentů ze stejné žánrové škatulky, H1Z1 má na kontě jen necelých 30 tisíc hráčů denně. U Fortnite Battle Royale nejsou čísla k dispozici, tam zřejmě můžeme počítat se statisíci.

Designér PUBG Brendan Greene poděkoval svým fanouškům za podporu a zároveň se jim omluvil za komplikace, které hru neustále provázejí. Myslel tím nejen problémy s cheatery, ale i technické chyby či odložená vydání aktualizací. PUBG si kvůli tomu vysloužil nejednu negativní recenzi na Steamu.

Čtěte také: Záliby teroristy bin Ládina? Koukal na anime, hrál CSko i Final Fantasy VII

Source :
X
X