Domů » Články » Herní novinky » PUBG má 3 miliony současně aktivních hráčů. A 1,5 milionů rozdaných banů

PUBG má 3 miliony současně aktivních hráčů. A 1,5 milionů rozdaných banů

Battle royale od Bluehole zase trhá rekordy
PlayerUnknown's Battlegrounds

Battle royale hry byly bezesporu trendem uplynulého roku. A všem z nich stále vévodí PlayerUnknown’s Battlegrounds (či zkráceně PUBG), které trhá jeden rekord za druhým. Po obrovských milionových prodejích pokořil další svůj milník, tentokrát v počtu současně hrajících uživatelů na Steamu.

Zimní svátky s sebou přinesly i zvýšený počet aktivních hráčů. To svým způsobem potvrdil i takový gigant mezi survival akcemi, jako je právě PUBG od studia Bluehole. Ten poslední milník překonal v říjnu, kdy dosáhl dvou milionů současně aktivních hráčů. Což byl dvojnásobek toho, co se mu podařilo v září.

Jeho fanouškovská základna stále roste (když pomalejším tempem) a bylo jenom otázkou času, než počet současně hrajících uživatelů dosáhne hranice třech milionů hráčů. To se PUBG podle SteamDB podařilo 29. prosince, kdy počítadlo ukazovalo číslo 3 106 358. Uvidíme, který rekord zlomí příště.

Aby toho nebylo málo, další zajímavá čísla přináší například anticheatovací software BattleEye, který se stará o to, aby všichni hráli poctivě a podle pravidel. Ten nemilosrdně zabanoval již 1,5 milionů hříšníků. Vzhledem k milionovým prodejům je to sice flusanec v moři, alespoň je to však signál, že i autoři myslí na fair play.

Jelikož vyšla plná verze PUBG, můžete brzy očekávat přísnou recenzi. Kolega Lukáš v aréně strávil celé svátky.

Čtěte také: Jedna PUBG hra na mobily nestačí. Číňané z Tencent oznámili už druhou

PUBG

Source :
PC Gamer
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X