Domů » Články » Herní novinky » PUBG nabídne Event Pass. Hráčům bude rozdávat odměny a mise podobně jako Fortnite

PUBG nabídne Event Pass. Hráčům bude rozdávat odměny a mise podobně jako Fortnite

Začínáme v pátek!
PUBG

PUBG je i po nástupu dalších battle royale her jedním z nejpopulárnějších titulů na Steamu. Brzy do hry zamíří tropická mapa Sanhok a společně s ní dorazí také Event Pass. Hráčům nabídne prémiové odměny mimo systém beden a klíčů.

PlayerUnknown’s Battlegrounds zrovna oslavil 50 milionů hráčů napříč PC a Xbox One. Avšak oproti bezplatnému gigantu Fortnite je aktivní hráčská základna podstatně menší, což chtějí vývojáři z PUBG Corporation napravit.

Společně s novou mapou Sanhok v pátek dorazí také Event Pass. V něm vývojáři opisovali od vývojářů z Epic Games a za poplatek nabídnou hráčům prémiové předměty a mise. Na rozdíl od dřívějších dropů ale nebudou přenositelné na jiné hráče a nebude možné je prodat na komunitním tržišti.

V oznámení vývojáři potvrdili, že k získání předmětů nebude potřeba mít Event Pass zakoupený. Zdarma půjde odemknout několik itemů dočasně a jeden permanentně. Zároveň je možné plnit mise, odměny se nicméně odemknou až po zakoupení Event Passu.

Událost kolem mapy Sanhok potrvá přibližně čtyři týdny a přinese tucty denních i týdenních misí. Cena Event Passu zatím známá není, vývojáři ale slibují, že se dalších informací dočkáme ještě před vydáním nové mapy.

Pokud ještě PUBG nevlastníte, můžete si jej pořídit s 33% slevou. Akce potrvá až do 5. července na Steamu.

Čtěte také: WHO uznala závislost na hrách jako psychickou poruchu. Jen tím děsíte lidi, reagují kritici

[arve url=”https://youtu.be/DKEPMAdzwE0″ /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X