Domů » Články » Herní novinky » Když Stalker potká PUBG. Fear the Wolves si jako svou battle royale arénu zvolil Černobyl

Když Stalker potká PUBG. Fear the Wolves si jako svou battle royale arénu zvolil Černobyl

Cheeki breeki chicken dinner

Pokud jsou pro vás tři roky do vydání Stalkera 2 dlouhá doba a neštítíte se battle royale titulů, Fear the Wolves by vás mohlo zaujmout. Hru má na svědomí studio Vostok Games, jenž vzniklo z části bývalých vývojářů série Stalker. Ti nezapomínají na své kořeny a svůj first-person BR titul zasadili do oblasti černobylské katastrofy.

Od ostatních battle-royale her se Fear the Wolves liší několika věcmi. Zaprvé jde o střílečku nikoliv ze třetí, ale první osoby, a zadruhé nebude dalších 99 živých hráčů jedinou hrozbou, které budete muset čelit. Vzhledem k radioaktivnímu prostředí bude nutností kromě zbraní a brnění hledat i prostředky, které vás ochrání před radiací.

Právě s tímto nepříjemným zářením souvisí i druhá odlišnost FtW. Tvorové žijící v oblasti se totiž radiaci přizpůsobili. Prvními takovými představenými zvířátky jsou oni obligátní vlci, kteří sice nebudou představovat velkou hrozbu jako jednotlivci, ale ve smečce dokáží napáchat slušnou paseku a zamíchat tak kartami v jinak čistě lidském souboji o přežití.

Aby toho nebylo málo, do cesty vám vývojáři postaví i všelijaké anomálie, které můžete znát třeba z jejich multiplayerové střílečky Survarium. Dalším rozdílem je pak ultimátní cíl každého zápasu. Tím není stát posledním přeživším ve stále se zmenšující zóně, ale dostat se k vrtulníku. Háček je v tom, že dokáže odvézt pouze jednoho hráče.

Fear the Wolves vydává Focus Home Interactive. Hra vstoupí do předběžného přístupu pro PC letos v létě, na konzolích se pak objeví příští rok. Hru jsme zmínili i v naší TOP 10 nejočekávanějších battle royale titulů.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce. Co se týče konferencí, všechny můžete sledovat na našem Twitch kanále – konkrétní české časy přímých přenosů najdete v našem souhrnném E3 článku.

Čtěte také: Začíná E3 2018. Sledujte s námi hlavní konference na našem Twitch kanále!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=jBcicm45J3g” /]

0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X