Domů » Články » GC17: Jak vyhrát v PUBG? Stačí utíkat a schovávat se, ukázal gamescomový vítěz

GC17: Jak vyhrát v PUBG? Stačí utíkat a schovávat se, ukázal gamescomový vítěz

Winner winner hidden dinner?

PlayerUnknown’s Battlegrounds není jednoduchá hra, pokud míříte na vrchol žebříčku. Chicken dinner čeká pouze na hráče s promyšlenou strategií a schopností se adaptovat nečekaným situacím. Vtip je v tom, že cesta k vítězství nemusí vždy jít skrze mrtvoly ostatních hráčů, jak ukázala akce v Německu.

Právě PlayerUnknown’s Battlegrounds totiž během Gamescomu v Kolíně nad Rýnem pořádal turnaj Invitational. Bojovalo se ve čtyřech kategoriích, ve dvou jsme dokonce měli i české zastoupení – Maziho a Spajkka. Největší pozdvižení na internetu ale vyvolal až souboj jednotlivců.

Jeho vítězem se stal jihokorejský hráč Evermore. Spousta hráčů ale jeho vítězství zpochybňuje – většinu času se totiž schovával po herní mapě a snažil se „jen“ přežít. Na rozdíl od ostatních hráčů se vyhýbal potyčkám a nabral tak velmi málo killů.


Evermore za své vítězství vděčí bodovému systému, který během turnaje platil. Většinu bodů získal za čas, který strávil naživu, naproti tomu byly fragy odměněny pouhými 5 body. Díky tomu Evermore získal skóre 790 a od druhého místa ho dělilo 90 bodů, přestože stříbrný hráč zabil čtyřikrát více hráčů.

Nyní záleží jen na vývojářích z Bluehole, zda turnajový formát pozmění. S momentálními pravidly podporují opatrnou hru a minimální akci. Pro sledující fanoušky to znamená minuty nudy, pro pořadatele zase delší zápasy bez pořádné akce. Na druhou stranu se rozhodně nedá říct, že by gamescomový vítěz porušil jakékoliv normy – hra je koneckonců hlavně o přežití.

Několik otázek vyvolal i technický stav hry. PUBG se stále nachází v předběžném přístupu, chyby a nedodělky se tedy dají očekávat. Právě bug, kvůli kterému se Evermore zasekl v kameni, mu prohrál třetí kolo. Taková situace není pro potenciální e-sportový titul dobrou vizitkou.

Čtěte také: GC17: Čeští streameři se vrhli do turnaje PUBG. Skončili těsně pod bednou

[arve url=”https://youtu.be/lskLpXHd0kw” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X