Domů » Články » Herní novinky » VIDEO: PUBG se dočká čínské mobilní verze. Mrkněte na první trailer a screenshoty

VIDEO: PUBG se dočká čínské mobilní verze. Mrkněte na první trailer a screenshoty(2 minuty čtení)

Co není na telefon, jako by v Číně nebylo

Čínský holdingový velikán Tencent se stal oficiálně vydavatelem PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) pro čínský trh. Populární značku tak čeká několik zásadních změn, které budou korespondovat „socialistické nátuře“. PUBG ovšem navrch dostane i mobilní verzi.

Jak bude vypadat čínské PUBG pro PC, které odráží „pravé hodnoty čínského socialismu“, stále nevíme. Nicméně jistou představu u mobilní verze už máme. Tencent totiž čerstvě vypustil nový trailer k mobilnímu battle royale, z něhož už můžeme leccos vyčíst.

Přestože jde čistě o cinematic trailer a žádných gameplay záběru jsme se ještě nedočkali (na rozdíl od screenshotů), nelze si nevšimnout některých odlišností od PC verze. Čínští vývojáři výjimečně nedělali identickou kopii, ale přišli i s vlastními nápady.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=93&v=fmoZL7GtMMk” /]

Zatímco PCčkáři ve hře k dispozici malý motorový člun, Číňani dostanou mnohem větší plavidla, ať už půjde o bojová plavidla s připevněnými kulomety anebo ohromné torpédoborce. Velké bitvy se tedy budou odehrávat i mimo pevninu. Určitě však nepůjde o jedinou odlišnost, pokud si odmyslíme ovládání, prozatím byl čínský gigant ale skoupý na další informace a nestanovil ani přibližné datum vydání.

Na závěr máme pro fanoušky špatnou zprávu – hru si v našich končinách pravděpodobně nezahrajete, alespoň ne oficiální cestou. Hra je totiž určená primárně pro čínský trh, kde se přece jen hraje na telefonech mnohonásobně více než u nás či v Evropě celkově.

Jestli se nakonec dočkáme i západní verze mobilního PUBG, není pro tuto chvíli známo. Mobilní obchody jsou ovšem již nyní přesyceny battle royale tituly, takže je určitě z čeho vybírat.

Čtete také: PUBG se už prodalo přes 20 milionů kopií. Denně se chlubí 2 miliony hráči

 

X
X