Domů » Články » PUBG mobile vítá nový obsah v rámci desáté sezóny

PUBG mobile vítá nový obsah v rámci desáté sezóny(1 minuta čtení)

Nový obsah v PUBG mobile zahrnuje novou týmovou deathmatch mapu, vylepšení mapy Vikendi a Premium Royale Pass pro tuto sezónu, Fury of The Westland přináší nové kosmetické předměty.

Nedávno vydaný Premium Royale Pass s podtitulem Fury of The Wasteland přináší mnoho nových vylepšení a položek v rámci 10. sezóny. Vývojáři Tencent přidali mapu Ruins pro režim team deathmatch a při hraní tohoto módu tak nejste limitováni pouze na mapu Warehouse. K tomu je přidán nový obsah do mapy Vikendi – zbraň MP5-K, vozidla a také orel, jakožto companion. Součástí updatu jsou také dva nové outfitové sety. První set Thorn Bramble je inspirovaný pouští a šrotem v madmaxovském stylu a dostanete jej po několika herních chvílích, kdy dosáhnete 1. úrovně Premium Royal Passu. Unsleeping city set pak získáte za dosažení 50 úrovně v Premium RP a jeho vizáž je stylizovaná do uniformy nočního městského gangu.

0 0 vote
Hodnocení článku
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X