Domů » Články » Herní novinky » Nejen Overwatch má svůj mobilní klon. Tentokrát řada padla na PUBG

Nejen Overwatch má svůj mobilní klon. Tentokrát řada padla na PUBG

A z nějakého důvodu tam je i Terminátor
PUBG

Jak překonat ty nejhranější tituly na Steamu? Stačí vytasit neokoukanou hratelnost, pošolíchat vlivné streamery, k tomu přidat pravidelné updaty a máte PUBG. Vývojáři z Bluehole nedávno dokázali nemožné a sesadili (alespoň dočasně) z trůnu dočasného krále Dota 2.

S velkou popularitou ale přichází zájem všeho druhu, často i ten nežádaný. Není tomu tak dávno, co se samotní tvůrci PlayerUnknown’s Battlegrounds zlobili, že je free-to-play battle royale režim Fortnite napodobuje. Nyní se však na scénu dostala mnohem okatější kopie.

Jak už tomu bývá, pochází z Číny a je exkluzivně pro mobilní zařízení. Rozhodně to není poprvé, co si něco podobného tamější vývojáři okopírovali. Hned nás napadá případ z loňska, kdy se vlastního klonu dočkala oblíbená střílečka Overwatch. Ujetých a „silně inspirovaných“ čínských titulů ale existuje mnohem více.

Samotná kopie PUBG vypadá překvapivě hratelně. Pochopitelně je ovládání přizpůsobeno mobilům, na videu ovšem vypadá dost dobře. To samé lze říct i technickém stavu, který oproti originálu nevypadá vůbec špatně. I když bychom se nedivili, kdyby místo telefonu běžel na počítači.

Nejsilnější WTF efekt ale dodal samotný konec ukázky. Proč a jak se do čínské mobilní hry dostal Terminátor, je pro nás záhadou, kterou se nám ještě nepodařilo nerozluštit.

Čtěte také: KKK, nacističtí roboti i nemocný Hitler. Podívejte se na nový trailer k Wolfensteinovi 2

PUBG mobile game from China from PUBATTLEGROUNDS

Source :
X