Domů » Články » Herní novinky » PUBG: Původní mapě se dostane předělávky

PUBG: Původní mapě se dostane předělávky

Od doby, co PlayerUnknown’s Battlegrounds přišlo na herní scénu, zůstávala mapa Erangel téměř stejná. Nyní však projde předělávkou. Mapa samotná zůstane v hlavních rysech neměnná.

Veškeré úpravy jsou zatím ve velmi rané fázi. Minulý týden se na internetu objevily obrázky nové mapy z interních testů. Finální verze však může, a pravděpodobně bude vypadat jinak. Informace o vývoji a změnách by v následujících týdnech měly být přístupné fanouškům. Až bude mapa dokončena, objeví se na testovacím serveru pro testování samotnými hráči.

PUBG Corporation se k tomuto tématu zprvu nijak nevyjadřovalo. První vyjádření však přišlo před pár dny a potvrdilo domněnky hráčů, že mapa se opravdu předělávat bude.

Pořád to bude ostrov plný lesů a polí, avšak jejich rozmístění a design včetně jednotlivých budov se bude lišit. Počáteční náznaky možných rekonstrukčních prací mohli hráči sledovat na testovací serveru PUBG. Konkrétně se jednalo o části mapy, které se na mini-mapě Erangelu dříve nenacházely. První změny by mohly nastat již brzy.

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X