fbpx

Zapojte se do PUBG turnaje a vyhrajte prémiová sluchátka SteelSeries Arctis 7!

SteelSeries PUBG turnaje se uskuteční 19., respektive 21. dubna 2018 na herním portálu Grunex.com

Věříte si v PUBG? Zúčastněte se turnaje! Online kvalifikace je otevřená všem fanouškům s týmovým duchem toužícím po chicken dinneru. SteelSeries série začíná ve čtvrtek 19. dubna 2018 a pokračuje druhým turnajem, který je naplánován na sobotu 21. dubna 2018.

Turnaje se odehrají ve formátu Squad FPP, kde můžete ukázat týmovou sehranost na bitevním poli, konkrétně na mapě Erangel. Neváhejte a využijte tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů na Grunexu. Registrace do turnaje bude omezená na 256 hráčů, tedy 64 týmů pro jeden turnaj.

Celkově se za jeden turnaj odehraje 9 zápasů – z toho budou 2 kvalifikační zápasy v jednom balíku (BO2), ze kterých postoupí 5 nejlepších týmů do finále. To se odehraje formátem BO3. Turnaje bude komentovat na svém Twitch.tv kanále Nikolai „Mazarini“ Lazarev.


Nakupte díky speciálním slevám na SteelSeries

Využijte týden slev na periferie SteelSeries! V nabídce jsou speciálně zlevněné periferie, případně zadejte kód SSPUBG200 u vybraných produktů SteelSeries a získáte slevu 200 Kč. Více informací najdete přímo ZDE na CZC.cz.

Zaregistrujte se do turnaje a vyhrajte prémiové bezdrátové herní headsety SteelSeries Arctis 7

Již ve středu 18. dubna 2018 ve 20:00 se otevírá registrace do prvního turnaje a v pátek 20. dubna 2018 od 20:00 se otevírá registrace do druhého turnaje, tak se neváhejte přihlásit. Celkový počet registrací je omezen.

Více informací a registrace najdete na www.Grunex.com/SteelSeriesCup.

Zdroj:

Tisková zpráva, komerční sdělení

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.