Domů » Články » Herní novinky » K*nda sem, k*nda tam. Bizarní hříčka PussyWalk se dočkala druhého dílu

K*nda sem, k*nda tam. Bizarní hříčka PussyWalk se dočkala druhého dílu

Víte, co je to pasy, pane hráči?

Už jsou tomu tři roky, co na internet vtrhla satirická hříčka PussyWalk. Tehdy jsme měli dovést virózou postihnutého Miloše Zemana (nebo spíše pana Z.) ke korunovačním klenotům. Autoři sklidili úspěch napříč internetem – hru si zahrálo 1,7 milionu lidí. A to s rozpočtem jen 135 euro.

Nyní se díky blížícím se prezidentským volbám na internet dostal díl druhý. Korunovační klenoty tentokrát ustoupily do pozadí, hlavním úkolem hry PussyWalk 2 je vhodit volební lístek do urny. Koncept ale zůstává stejný – těžce ovladatelný Zeman musí zdolat plejádu překážek, než se svého lístku zbaví.

Pokud jste eskapády našeho prezidenta alespoň trochu sledovali, rozhodně vám neunikne spousta připomínek na posledních pět let. Ať už jde o samopal s Becherovkou místo zásobníku, Babiš s máslem na hlavě, dětské porno nebo Peroutkův článek, každý si určitě najde svůj „oblíbený“ moment.

I tentokrát je k dispozici tabulka nejrychlejších voličů, avšak dostat se na výslunní není vůbec jednoduché. Alespoň na 100. místo je totiž potřeba čas menší než 55 sekund. A pokud vám ani tato výzva nestačí, můžete si po dohrání klasické verze zahrát i Nude mód. Zeman v něm na sobě má jen růžové papuče a na dohrání máte jediný pokus.

Hru PussyWalk 2 si můžete zahrát buď v prohlížeči či stáhnout přímo v Google Play. Zařízení od Applu musí hru oželet, vývojáři totiž neprošli schvalovacím procesem App Store.

Čtěte také: Hry roku 2017: Nejlepší střílečky

PussyWalk 2

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] prezident Miloš Zeman, a to hned v několika titulech, mezi nimiž kralují Zeminátor a série PussyWalk. Rozdílem však je, že u nás hry vznikly v rukou nadšenců, nikoli politické strany. Zdali je […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X