Domů » Články » Původní multiplayer Star Wars Battlefront slaví velký návrat

Původní multiplayer Star Wars Battlefront slaví velký návrat

Nový Star Wars Battlefront 2 dospěl ke svému konci. Tedy ne, že by se hra netěšila velké popularitě, nebo by se snad měly vypínat servery, ale tvůrci zkrátka již vydali všechen obsah a nic nového nás nečeká.

Fanoušci Star Wars však nemusí smutnit, mnozí z vás si jistě pamatují původní Battlefront, který chytá druhý dech. V pátek vyšla aktualizace hry pro GOG i Steam verzi, která oživuje oficiální multiplayer. Ten byl původně ukončen v roce 2014, kdy přestala fungovat služba Gamespy, zajišťující matchmaking pro mnoho her od společnosti EA. Původní dva díly Star Wars Battlefront vyšly ihned po sobě v letech 2004 a 2005. V té době byla vydána i nová filmová trilogie, takže se hry svezly na tehdejším hypu kolem značky Star Wars a hra se brzy stala kultovní. Nabídla všechny tehdejší filmové postavy, kampaň a hlavně skvělý multiplayer.

Oficiální servery hry tedy znovu ožívají a vítají hráče s otevřenou náručí. Pokud jste tedy doteď váhali, zda si původní Battlefront koupit, nebo vás z nějakého důvodu minul, teď je myslím ten správný čas to napravit.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X