Quake Champions ohlásil uzavřenou betu. Přihlašte se!

Aréna volá!

Odhalení Quake Champions na loňské E3 nás nechalo trochu rozpačité. Na jednu stranu se vrací jedna z nejlepších FPS her všech dob, na druhou stranu se nám moc nelíbí rozdělení na hrdiny podle vzoru MOBA her. Vývojáři z id Software ale asi ví, co dělají.

Stejně rozpolcené nás ale zanechaly záběry z multiplayeru DOOMu – a ten nakonec překonal mnohá očekávání. Snad jde jen o nový trend, kdy vývojáři schválně své hry nepřechválí a my se tak dočkáme více milých překvapení. Moc hajpu prostě škodí, své o tom ví tvůrci No Man’s Sky.

Naštěstí nově vydané gameplay záběry vypadají přesně jako starý známý Quake. Rychlá akce, různorodé zbraně a kopec fragů jsou jeho neodmyslitelnou součástí. A právě Quake Champions si brzy budeme moci vyzkoušet na vlastní klávesnice a myši.

Bethesda a id Software totiž plánují spuštění uzavřeného beta testu. Zatím se sice neví, kdy beta proběhne nebo kolik hráčů se do ní dostane, avšak přihlásit se na oficiálních stránkách můžete už teď. Doporučujeme ale opatrný přístup, stránky jsou momentálně pod velkým náporem a často nefungují.

Čtěte také: E3 2016: Quake je zpět, budeme v něm omezeni na hrdiny

 

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.