Domů » Články » Herní novinky » HRA ZDARMA: Quake Champions jsou bezplatně ke stažení na Steamu! Nabídka končí za týden

HRA ZDARMA: Quake Champions jsou bezplatně ke stažení na Steamu! Nabídka končí za týden(2 minuty čtení)

Tentokrát jsou samaritány vývojáři z id Software

Aktualizace 2: Nakonec není kam spěchat. Quake Champions jsou zdarma jeden extra týden navíc, jak oznámili autoři na Steamu. Do pondělí 25. června tedy máte čas si hru přidat do knihovničky, stáhnout a odehrát match, aby se vám zapsala plná aktivace. Tak do toho.


Aktualizace: Dnes v 19:00 skončí časově omezená nabídka na Quake Champions zdarma! Pokud nostalgicky vzpomínáte na rocket jumpy a máte kamarády, s nimiž jste pařívali na LANkách hry od id Software, nenechte si tuhle šanci ujít. Připomínáme také, že k plné aktivaci je třeba mít odehraný jeden match.


Původní zpráva: Pokud máte pocit, že jste o Quake Champions nějakou chvilku neslyšeli, nejste zdaleka sami. Multiplayerová řežba od legendárních id Software se dlouho držela v ústraní a spokojeně nechala hráče testovat multiplayerovou betu. Během konference Bethesdy na E3 se vývojáři ovšem objevili na pódiu a nejenže ukázali nový trailer, ale také oznámili, že je hra zdarma pro všechny do 18. června.

A tím rovnou začneme, protože to vás ostatně asi zajímá nejvíce. Stačí zajít na steamovou stránku Quake Champions a přes tlačítko „Instalovat“ si přidat hru do knihovny. Pokud to stihnete před 18. červnem (19:00), zůstane vám napořád. Quake Champions sice budou po vydání free to play, pro tuto chvíli ale předběžný přístup stojí 30 eur, tudíž není od věci si hru vzít hned, dokud je příležitost. Jen myslete ještě na to, že k plné aktivaci musíte odehrát alespoň jeden match.

Co se týče novinek okolo této multiplayerové řežby, vývojáři na konferenci Bethesdy ukázali nový trailer, který představuje různé hratelné postavy a jejich schopnosti. Zároveň přislíbili, že se pořádně opřou do e-sportové sekce, kam podle nich Quake Champions rozhodně patří. Na další detaily si máme údajně počkat až do srpnového QuakeConu.

Na E3 trailer se můžete podívat níže. Další novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: EA představil Origin Access Premier. Umožňuje hrát všechny jeho PC hry, včetně těch nejnovějších

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=ZyJjWVPVmVo” /]

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková konference Bethesdy
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X