Domů » Články » Herní novinky » R6S Shifting Tides dorazilo na břehy našich periferií

R6S Shifting Tides dorazilo na břehy našich periferií

Rainbow Six Siege uzavírá čtvrtý rok v pořadí již šestnáctou operací. Shifting Tides přináší klasicky dva operátory, kteří mají potenciál zamíchat pick-ratem, jelikož svými abilitami nepřímo konkurují populárních operátorům.

Letošní čtvrtá operace v Rainbow Six Siege je tady a spolu s ní i poslední rankovací sezóna. Hlavním bodem nové operace jsou samozřejmě noví operátoři. Útočník Kali disponuje nejen mocnou odstřelovací puškou CSRX 300, ale také speciálním granátem, který odstraňuje elektrizování bariér – ano, jako kdyby měl Thatcher s Glazem dítě. Obránce Wamai pak svou abilitou konkuruje Jägrovi. Jeho mag-NET systém k sobě na určitý radius přitáhne granáty, a to dokonce i přes zeď. Jako jeden z mála obránců má Wmai k dispozici AR, a to AUG A2. Kromě nových operátorů přišel konečně také rework mapy Theme Park, kde kromě prostorů zapracovali vývojáři hlavně na světelnosti. Novinkou je také průstřel končetin, který umožňuje trefit headshot i přes ruku, kterou si obránce zakrývá hlavu před flashbangm. Důležitou změnou je také ukončení slaňování. Dříve se postava sama vyhoupla ne seskočila z lana, nyní pro tento úkon budeme používat mezerník. Operátoři z této sezóny budou ještě týden dostupni pouze pro předplatitele, zbytek obsahu je pro všechny vlastníky digitální kopie ihned.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X