fbpx

Tvůrci LawBreakers odhalili svůj battle royale. Radical Heights bude od dnešního dne zdarma ke stažení

Další battle royale do rodiny

Vzpomínáte si ještě vůbec na LawBreakers? Tvůrce Gears of War, Cliff Bleszinski, o své střílečce mluvil jako o revoluci žánru. Bohužel hráči s ním moc nesouhlasili a v poslední době o frenetickém počinu studia Boss Key neštěkne ani digitální pes. Zato Radical Heights se chce vydat jiným směrem.

Na vývoji nejnovější hry z Boss Key se CliffyB samozřejmě podílí, údajně ale přenechal většinu práce zbytku týmu. Radical Heights by tak mělo být svěžejší a zajímavější. A alespoň jeden z úmyslů se povedl, přesto máme o osud Radical Heights docela strach.

Jedná se totiž o další bezplatný battle royale. V už tak konkurenčním žánru budou muset vývojáři bojovat proti zarytým titánům PUBG a Fortnite. Navíc se na Steamu již objevil Founder’s Pack, ve kterém se nachází kromě kosmetických předmětů i herní měna. Za tu nejspíše půjdou kupovat samotné zbraně. Pay-to-win model na obzoru? Snad ne.

Stylizací se naštěstí Radical Heights trochu odliší. Hra je zasazena do roku 2023 a hráči budou účastníky v televizní show inspirované 80. léty minulého století. Jednoznačný vzhled nás sice těší, ale gameplay zatím nevypadá ani zdaleka uhlazeně.

Vývojáři si toho jsou vědomi a zatím míří jen do programu early access. Už dnes by Radical Heights mělo být volně ke stažení (ač není jisté, v jaký čas), stačí zajít na Steam a hru si sosnout k sobě do knihovničky.

Čtěte také: VIDEO: Jak se staví království nebeské? Podívejte se na český dokument ke Kingdom Come

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.