fbpx

Je ve vývoji, není ve vývoji? Vývojáři originálně zareagovali na prokecnutí o RAGE 2

A nebyla to jediná hra, která se dočkala nechtěného odhalení

Sociální média mají svou sílu a vydavatelé jí s radostí využívají. Jen si vzpomeňte na oznámení Read Dead Redemption 2, kdy Rockstar pobláznil celý internet jediným červeným obrázkem. RAGE 2 takovou vlnu sice nespustí, přesto se id Software pustil do oznámení svérázně.

Nejednou se o neoznámených hrách dovíme spoustu informací ze stránek prodejců, kteří titul na svých e-shopech zveřejní předčasně. U RAGE 2 se přesně taková situace odehrála, přičemž na vině byl tentokrát Walmart. Ten do katalogu zařadil také nový Assassin’s Creed a Splinter Cell, Borderlands 3, Gears of War 5 a Just Cause 4.

Ještě než se o leaku dozvěděl zbytek internetu, zasáhl oficiální twitterový účet hry. Z kanadské pobočky Walmartu si vývojáři udělali srandu. V obrázku nechyběly fonty jako Comic Sans nebo Papyrus, rozhodně tak nejde o moc seriózní oznámení, pakliže jej tak máme vůbec brát. S tím počítáme až na letošní E3, kde se Bethesda nepochybně ukáže.

Není to poprvé, co se o pokračování RAGE začalo mluvit. id Software na druhém díle doopravdy pracoval, než byl v roce 2012 zrušen a vývojáři se raději přesunuli k DOOMu. Poslední výlet do pekla se jim pořádně vydařil, tak snad dopadne RAGE 2 stejně.

Čtěte také: Dark Souls: Prepare to Die Edition zmizel ze Steamu. Nahradí ho remaster za plnou cenu

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.