Rainbow Six Quarantine: Známé tváře v nové kooperativní kampani(1 minuta čtení)

Nová hra ze série Rainbow Six s názvem Quarantine bude spin-off populární PvP střílečky Rainbow Six Siege a přinese PvE co-op zábavu pro tři hráče.

Ubisoft na své konferenci v rámci E3 2019 ohlásil nový přírůstek do rodiny Rainbow Six. Quarantine nás bude vyzývat v kooperativní hře třech hráčů v boji proti hernímu prostředí. Ač byl Ubisoft poměrně skromný, co se týká detailů, v traileru vidíme dva operátory z Rainbow Six Siege – Ela z polské GROM a Vigil z jihokorejské divize 707 SMB. Podle záběru v traileru i názvu je zřejmé, že hlavním antagonistou bude virus, který mění lidi v agresivní predátory.

Operátoři nejsou jediným pojítkem s Rainbow Six Siege, podle krátkého představení na E3 můžeme očekávat také stejné herní mechaniky, manipulaci se zbraněmi a ano, také stejné možnosti destrukce herního prostředí. Pozor, aby kvůli podobnostem nevznikla mýlka, že se jedná o nový mód, jak s nadsázkou upozorňuje na svém FB český profesionální R6 hráč Dee Thane: „Rainbow Six Quarantine NENÍ mód ani přídavek do Rainbow Six Siege. Rainbow Six Quarantine je samostatná COOP 3vsPVE, která využívá operátory z R6. Je to samostatná hra. Představte si, že byste hráli NHL s operátorama z R6. Je to spin-off, né nový přídavek do Siege.“

Zdali někdo realizuje NHL mód s operátory z R6 bohužel nevíme, zato ale víme, že Rainbow Six Quarantine má vyjít na začátku příštího roku.

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.