Rainbow Six Siege: Hra dostane battle pass(1 minuta čtení)

Nová operace Rainbow Six Siege přinese nejen zbrusu nové operátory a rework mapy Kanal, ale také zkušební verzi battle passu. Battle pass pro třetí sezónu bude zcela zdarma, plnou palbu ve čtvrté sezóně si už budeme muset zaplatit. 

K již fungujícímu ročnímu předplatnému Year Pass, který spolu s další operací dostane nové operátory v předstihu oproti normálnímu pořízení za in-game měnu, nově přibude battle pass. Emmanuel Bajolle, vedoucí příběhu hry, si od battle passu slibuje nové možnosti, jak po kapitolách hráčům vyprávět příběhy agentů a více tak semknout svět R6S. První battle pass má být spuštěn v rámci nadcházející operace Ember Rise a má být zcela zdarma, jelikož se jedná o testovací verzi a Ubisoft slibuje hlavní zážitek na čtvrtou sezónu tohoto roku. Když je zmínka o další operaci, viděli jste už nové operátory? Goyo s Vulcan štíty, Amaru s přitahovacím hákem Garra a předělaná mapa Kanal přijdou již 9. září.

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na