Rainbow Six Siege: Odhalení operátorů pro operaci Phantom Sight

Poslední operace Burnt Horizon byla vydána již před nějakým tím pátkem, a tak přichází řada na novou. Hlavními postavami budou NøkkWarden.

První novou operátorkou je agentka dánských speciálních sil jménem Nøkk. Úvodní trailer budící až hororovou atmosféru odhaluje kromě hororové vizáže také její schopnost, kterou bude jakási forma neviditelnosti. Jelikož se jedná o útočící operátorku, mohlo by se jednat o podobnou schopnost, kterou na straně obránců již vlastní Vigil, tedy neviditelnost před kamerami obránců.

Druhým přírůstkem, tentokrát do řad obránců, bude americký zvláštní agent Warden. Toho Ubisoft představil jako šarmantního agenta, který evokuje styl 007 nebo Kingsman, avšak jeho poznávací znamení je výrazný knír a brýle s modrými skly. Brýle by měly být hlavní podstatou jeho schopnosti, kdy se diskutuje o rezistenci proti omračujícím a kouřovým granátům.

Podoby agentů se už dočkaly odezvy od herní komunity, která naráží právě na Samarovské a Bondovské vzezření. Těšíte se na nové agenty?

Zdroj:

Shacknews

Havi
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.