Domů » Články » Rainbow Six Siege spouští novou operaci, trh s mobilními hrami brázdí jeho klon

Rainbow Six Siege spouští novou operaci, trh s mobilními hrami brázdí jeho klon(2 minuty čtení)

Operace Void Edge bude brzy vystřídána svým nástupcem. Ubisoft představil detaily k operaci Steel Wave a paralelně k tomu podává žalobu za distribuci padělku Rainbow Six Siege na mobilní telefony.

Nejprve se podíváme na jednu kuriozitu. Podobnosti mezi hrami budí vášně mezi herní komunitou a některé dokonce končí u soudu. Dle instagramového postu pořadu Indian soudní cestu zvolil také Ubisoft, který se rozhodl žalovat Google a Apple za šíření padělku Rainbow Six Siege. Jedná se o hru Area F2 od Qookka Games (nebavíme se o belgickém esportovém týmu Quokka Gaming). Zajímavé však je, že Ubisoft žalobu míří na Google a Apple, jakožto distributory. Jelikož soudní pře nějaký čas potrvá, můžete rozdíly zatím posoudit sami, například v herní montáži od Gaming Mobile.

Rainbow Six Siege však levné, či jiné padělky ve vývoji nebrzdí a nová, v pořadí druhá operace se blíží podle plánu. Ponese název Steel Wave a přinese opět dvojici operátorů. Útočníky doplní nový hard breacher Ace, který bude vyzbrojen řetězovou explozí. Obránce pak posílí Melusi se svou sonickou pastí, která zpomaluje pohyb. Kromě toho do hry po dlouhé době přibude nová sekundární výbava. Některým obráncům bude totiž dán alarm, který se rozezní, jakmile se v jeho blízkosti objeví nepřítel. Navrch se dočkáme masivního reworku mapy House. Nové operátory v akci předvedl Ubisoft v oficiálním gameplayi.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X