Domů » Články » Herní novinky » Cena Rainbow Six: Siege stoupne. Za nové edice zaplatíte o 20 dolarů víc

Cena Rainbow Six: Siege stoupne. Za nové edice zaplatíte o 20 dolarů víc

Operování se prodraží
Rainbow Six: Siege

Rainbow Six: Siege je teď hodně matoucí hra, pokud přemýšlíte o její koupi. Je totiž k mání hned ve čtyřech edicích, přičemž nejlevnější stojí pouhých 15 dolarů a za nejdražší dáte dolarů 90. Již brzy se ale celá situace ještě více zamotá.

Oblíbená střílečka od Ubisoftu je na trhu přes dva roky, přirozeně bychom tak čekali nějaké to sražení ceny. Vývojáři ale k ceně jejich hry přistupují trochu jinak a všechny edice, kromě té nejlevnější, tak čeká zdražení. Nově si tak připlatíme minimálně 20 dolarů.

Změny navíc nepřijdou jen v podobě vyšší ceny. Z aktuální Standard Edition se stane Advanced Edition a nově přinese 600 Rainbow Six kreditů a 10 Outbreak balíčků. Jestli ale Standard Edition již vlastníte, žádných bonusů se bohužel nedočkáte.

Tyto novinky ale rozhněvaly komunitu tak moc, až vývojáři ustoupili a Standard Edition, která měla úplně zmizet, v její nynější podobě zachovali. I přesto zvýšení cen stále platí a v obchodech nové cenovky najdeme od 13. února.

Čtěte také: For Honor se chystá na novou sezónu. Konečně se dočká i dedikovaných serverů

Rainbow Six: Siege Edice

Nově si Standard Edition pořídíte za 15 dolarů, Advanced Edition za $60, Gold Edition ya $90 a Complete Edition za $130.

Source :

pcgamer.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X