Domů » Razer představuje novou verzi Blackwidow. S odolností vůči vodě

Razer představuje novou verzi Blackwidow. S odolností vůči vodě

Netrápí ji ani prach

Výrobce herních periferií Razer představil nově vylepšený model mechanické herní klávesnice Razer BlackWidow Ultimate. Ta byla vylepšena o odolnost vůči vodě a prachu, zároveň však zachovává veškeré charakteristiky původní verze.

Stupeň krytí IP54 podle tiskové zprávy potvrzuje, že u výrobku byla otestována dostatečná ochrana vůči náhodnému polití vodou a škodlivým prachovým částicím. „Své herní klávesnice neustále vylepšujeme, ani na okamžik jsme s tím nepřestali,“ říká Min-Liang Tan, spoluzakladatel a výkonný ředitel firmy. „Razer BlackWidow Ultimate je nyní odolnější než kdy dříve a zároveň se jedná o naši první mechanickou klávesnici, jež je vybavena ochranou proti vodě a prachu,“ dodává.

Razer BlackWidow Ultimate se může i nadále pochlubit individuálně podsvícenými klávesami. Každou zelenou LED si lze snadno upravit prostřednictvím programu Synapse, jenž nabízí širokou škálu dynamických světelných efektů jako vlna, drobné vlnky, reaktivní podsvícení, hvězdná záře a další. Prostřednictvím konfigurátoru efektů si mohou hráči vytvářet různé profily podsvícení.

Více informací najdete na stránkách Razeru. Klávesnice stojí 119,99 euro a měla by být dostupná přímo na Razerzone. V obchodech po celém světě by se měla objevit ještě před svátky.

Čtěte také: Razer představil svůj herní smartphone. Nabízí obrovský výkon i výdrž

Source :

Tisková zpráva, plné znění (inzerce)