Domů » Články » Herní novinky » Kdo se stal novým útočníkem Realu Madrid? Alex Hunter z kampaně FIFA 19

Kdo se stal novým útočníkem Realu Madrid? Alex Hunter z kampaně FIFA 19

Kam se na něj hrabe Cristiano Ronaldo
FIFA 19

Přestup Cristiana Ronalda do Juventusu pořádně zamával nejen sportovním světem. Chudáci vývojáři FIFA 19 museli najednou aktualizovat reklamní materiály s novým dresem – Ronaldo se totiž měl objevit na obálce hry. Zato Real Madrid stále hledá náhradu za svého hvězdného útočníka.

Pokud se jen letmo podíváte na oficiální stránky španělského klubu, budete si myslet, že nového střelce konečně našli. Nejedná se o Edena Hazarda, Paula Pogbu ani simulujícího Neymara. Dres s číslem 29 totiž dostal Alex Hunter, hlavní postava příběhového módu z FIFA 19.

Srandu si neděláme, Hunter kromě vlastního uvítacího videa celou sekci v oficiálním obchodě. V něm si za nemalé peníze můžete pořídit Hunterovo kompletní vybavení. Kam se na něj hrabe opravdové oznámení brankáře Courtoise.

Reakce fanoušků na sociálních sítích pochopitelně nebyla moc pozitivní. Vedení klubu ale podobné obavy určitě moc netrápí, pro EA rozhodně nejde o levnou reklamní kampaň.

Zda Alex Hunter v Realu setrvá i na konci příběhu FIFA 19, zjistíme 28. září, kdy hra vychází na PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 a Nintendo Switch.

Čtěte také: Fallout 76 se na Steamu neobjeví. Bethesda chce protlačit svou platformu

[arve url=”https://youtu.be/_wZPXcwJviM” /]

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X