Domů » Články » Herní novinky » Připravte si kolty. Rockstar na začátku listopadu spustí betu Red Dead Online

Připravte si kolty. Rockstar na začátku listopadu spustí betu Red Dead Online

Už si hledejte kamarády do deště

Westernová akce Red Dead Redemption 2 je pro mnohé hráče nejočekávanějším titulem letošního podzimu. Kromě singleplayerové části, na kterou se všichni tak těší, hra nabídne také masivní multiplayerový režim. Ten odhazuje přídomek Redemption 2 a přichází s prostým názvem Red Dead Online. Osahat si jej můžete v listopadu letošního roku, a to nejprve skrze veřejnou betaverzi.

Ideově Red Dead Online vychází z předešlého veleúspěchu studia Rockstar. GTA Online bylo spuštěno před dlouhými pěti lety a díky neustálému přísunu aktualizací si dosud drží silnou hráčskou základnu. Není proto divu, že se američtí vývojáři snaží tento úspěch zopakovat.

Red Dead Online staví na základech multiplayerového režimu prvního Red Dead Redemption. Spojuje tak příběh s kompetitivním i kooperativním hraním „novými a zábavnými způsoby”. RDO samozřejmě využívá gameplay mechanik a masivního otevřeného světa základní hry, naplní ho však zbrusu novým online obsahem.

K Red Dead Online získá přístup každý, kdo si koupí kopii Red Dead Redemption 2 na PS4 nebo XONE. Hra vychází 26. října, PC verze (zatím) nebyla oznámena. Samotná beta multiplayeru by měla odstartovat na začátku v listopadu.

Čtěte také: Krvavý balet v ulicích čínské metropole. Hong Kong Massacre je akčním mixem Hotline Miami a Max Payne

X