Domů » Články » Red Dead Online dostane nové rozšíření Frontier Pursuits, ve kterém můžete být třeba lovcem hlav

Red Dead Online dostane nové rozšíření Frontier Pursuits, ve kterém můžete být třeba lovcem hlav

V Rockstar Games nelení a stejně, jako se starají o GTA Online, tak i v Red Dead Online najdeme vždy něco nového. Nyní se na nás chystá rozšíření s názvem Frontier Pursuits, které nabídne hned tři nová povolání.

Je libo být třeba lovcem hlav? Žádný problém. Rádi obchodujete nebo sbíráte věci? Pro každého se tu něco najde. Jako lovec odměn budete lovit ty nejobávanější zločince na Divokém západě a odměna vás samozřejmě nemine, tedy pokud vás první nemine kulka a vy neskončíte s dírou v hlavě. Sběratelé to mají samozřejmě jednodušší a nic ani nikdo se vás nebude pokoušet zabít. Ovšem sběratelské předměty jsou velmi dobře schované. Na konec je tu obchodník, který dostane na starost určitý tábor a musí z něj udělat nedílnou součást obchodní stezky. Takže vás čeká vylepšování tábora, ale i odrážení nájezdů banditů.

Každé povolání má i své specifické schopnosti, které hráči mohou získat. Lovci odměn se budou moci skrčit na koni, obchodníci pak mohou cvičit psy, aby bránili tábor proti nezvaným hostům, kteří chtějí něco ukrást. Do povolání samozřejmě nejde jen tak naskočit. Lovci odměn potřebují licenci, která stojí 15 zlatých cihliček. Poplatku se mohou vyhnout hráči se službou Twitch Prime, kteří ji do 8. září propojili s Rockstar Social Clubem. Obchodníci zase potřebují řeznický stůl, jehož cena je taktéž 15 zlatých cihliček. Pokud ale hrajete na PlayStation 4, máte jej zcela zdarma. Poplatku se mohou vyhnout i sběratelé, na to je potřeba mít sesbírané všechny hrací karty z GTA Online.

Kromě těchto tří povolání do hry přibudou i dva věrnostní programy. První z nich je Wheeler, Rawson and Co. Club, ve kterém je členství zcela zdarma a získá jej každý, kdo se do hry připojí od 10. září do 18. listopadu. Za hraní pak získáte doplňky, oblečení a i nějaký ten dolar navíc.

Druhým členstvím je Outlaw Pass, který je již placený. Stojí 35 zlatých cihliček a obsahuje 70 úrovní. Odměny získané v rámci Outlaw Passu by ale měly cenu za samotné členství převýšit. Rozšíření se do hry dostane v rámci bezplatné aktualizace hry a bude dostupné od 10. září.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X